ארון מודולרי - צפו בקטלוג ריהוט לבית ולעסק - אלחנן
035442576  /  0505242583  /  el@elaron.co.il

תצוגה במקום

שעות פעילות
א' - ה' 08:30-16:00
שישי סגור

ארון מודולרי

ארון מודולרי לבית ולמשרד
מהי המשמעות של ארון מודולרי ולמי הוא מתאים? לדעתנו, לכולם. במידה ואתם חיים בחלל דינאמי שעובר עיצוב מתמיד, שאתם כל הזמן שואפים לשנות, ארון מודולרי מהווה אופציה מעולה עבורכם. זה יכול להיות הבית הפרטי שלכם וזה יכול להיות משרד שאתם מנהלים או כל עסק אחר, לרבות חברה גדולה בעלת משרדים רבים. אם אתם עוברים משרדים רבים או מבצעים שינויים מתמידים והעסק שלכם מאוד דינאמי מבחינות רבות, ארון מודולרי יעזור לכם לעשות כל מעבר ולבצע כל שינוי בקלות. בארונות מודולריים משתמשים גם בתעשיות ובמפעלים.

סוגים של ארונות מודולריים
ארונות מודולריים עשויים ממתכת ובאים אצלנו בחברת "אלחנן – ארונות ומדפי מתכת" במספר רב של וריאציות, דגמים, צבעים, צורות וגדלים. יש ארונות עם יותר ופחות דלתות, עם דלתות הזזה או בלי, עם דלתות מזכוכית, עם דלתות עץ וארונות בעלי פיצ'רים שונים. אם מדובר בארונות שישמשו לבגדים, ארונות מודולריים מתאימים במיוחד מכיוון שארון בגדים עובר שינויים מתמידים, כי הביגוד שלכם משתנה, בין היתר במהלך חילופי העונות,  אבל לא רק. באופן גורף אנו מאמינים יותר מכל בהתאמה אישית של ארון מודולרי לכל לקוח בנפרד על שלל צרכיו הפרטניים ושימושיו בארון. יש לקחת בחשבון משתנים שונים בעת ההתאמה, ובפרט כאשר מדובר בעסק.

חיי מוצר ארוכים
ארונות מודולריים מחזיקים למשך תקופה ארוכה, כי הם עמידים בפני שינויים. הם גמישים ודינאמיים, קלים לפירוק ולהרכבה מחדש, ניתן לשנע אותם ולערוך בהם שינויים פנימיים. מסיבות אלו ובגלל הגמישות המובנית שלהם, הם שורדים שינויים רבים בעיצוב הפנים ובארגון של הבית או המשרד, ולכן ניתן להשתמש בהם לטווח ארוך. מדובר ברכישה חכמה, עם הפנים לעתיד, ואחת כזאת שתחסוך לכם כסף במרוצת הזמן.

חברת "אלחנן – ארונות ומדפי מתכת" הינה חברת בעלת ניסיון רב בכל הקשור לריהוט משרדי, ריהוט ביתי, פתרונות אחסון ופתרונות תצוגה, ונשמח להתאים לכם את הפתרונות שלהם אתם זקוקים בהתאמה אישית מלאה. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפונים 03-5442576 ו-050-5242583 או דרך האתר. בנוסף, ניתן לבוא להתרשם מהקטלוג שלנו ברחוב הבנאי 22, איזור התעשייה חולון.