דלתות מתכת - צפו בקטלוג דלתות מתכת לבית ולעסק - אלחנן
035442576  /  0505242583  /  el@elaron.co.il

תצוגה במקום

שעות פעילות
א' - ה' 08:30-16:00
שישי סגור

דלתות מתכת

ארונות מתכת בעלי דלתות מתכת
בבעלות חברת "אלחנן – ארונות ומדפי מתכת" ארונות רבים ממתכת. הארונות נבדלים האחד מהשני במאפיינים שונים, כגון כמות הדלתות, מכאניקת הדלתות, גובה ומידות הארון, צבעי הארון, שטח פנים הארון והחומר שממנו עשויות דלתות הארון: דלתות מעץ, דלתות מזכוכית ודלתות מתכת. יש לנו ארון מתכת דלת אחת נמוך, ארון מתכת 2 דלתות נמוך, ארון מתכת דלתות זכוכית, ארון מתכת 3 דלתות, ארון מתכת 2 דלתות זכוכית, ארון מתכת 2 דלתות מישקי, ארון מתכת דלתות עץ ובנוסף גם ארונות הלבשה שונים עם דלתות מזכוכית, דלתות ממתכת ושילוב של שני החומרים. ניתן להתרשם מחלק מהקטלוג העשיר שלנו בקישור הבא.
 
למי מתאימות דלתות מתכת?
דלתות מתכת מתאימות לכל עסק שחשוב לו לשמור על נראות ברמה גבוהה. מדובר בחומר שאינו צובר אבק וקל מאוד לשמור על התחזוקה שלו. מתכת באופן כללי היא חומר נפוץ ושכיח מאוד בריהוט משרדי, לרבות ארונות מתכת, תיקיות מתכת, לוקרים ממתכת ומתקני תצוגה ממתכת. נהוגים להשתמש בה גם בתעשיות שונות ובעיקר בארונות מתכת מודולריים.
 
מיתוג ותדמית העסק
כל ריהוט שאתם רוכשים משפיע רבות על מיתוג העסק, על תדמית העסק ועל הנראות שלו. הבחירה בחומר המסוים משנה את האווירה והתחושות שהחלל משרה על העובדים ועל כל גורם חיצוני שמגיע לבקר אתכם במעונכם. דלתות מתכת ושימוש במתכת באופן כללי עוזרים לשוות למשרד ארשת מקצועית, אלגנטית, מינימליסטית ונקייה.
 
אלחנן – ארונות ומדפי מתכת
החברה שלנו עובדת עם לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים קטנים וגדולים כאחד, ומספקת ריהוט וציוד משרדי כגון שולחנות משרדיים, ארונות משרדיים, כסאות מנהלים, כסאות משרדים, כסאות אורח, מדפים שונים לתצוגה ולאחסון ובנוסף גם תיקיות וארגזי תוכניות.
 
אנחנו בעלי ניסיון עשיר מאוד, שהולך עד 3 דורות אחורה, ותהליך העבודה שלנו הוא קפדני במיוחד, כולל בקרה מתמדת על התוצרים שלנו. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם כל לקוח ולוקחים כל פרויקט ברצינות המרבית. המחירים שלנו אטרקטיביים ואנחנו מקפידים לשמור על אמינות וכנות ברמה הגבוהה ביותר. צרו איתנו קשר בטלפונים 03-5442576 ו-050-5242583 ונשמח לעזור.