מדפים לתעשיה - מדפים מודולריים מברזל למחסן במחיר משתלם - אלחנן
035442576  /  0505242583  /  el@elaron.co.il

תצוגה במקום

שעות פעילות
א' - ה' 08:30-16:00
שישי סגור

מדפים לתעשיה

מהם מדפים מודולריים למחסן?
כל עסק, ארגון, חנות, מפעל, חברה ומשרד זקוקים לפתרונות שונים בתחום המידוף, האחסון והתצוגה. המטרה היא לאפשר לסחורה, למידע או למוצרים להיות כמה שיותר זמינים ונגישים ולתפוס כמה שפחות מקום בחלל. כאשר מדובר בתצוגה חיה ללקוחות, יש לשים דגש משמעותי על הנראות ועל האסתטיקה של כל ריהוט בחלל התצוגה. במידה ומדובר בסחורה שאינה מוצגת לראווה, הפונקציונאליות שלה חשובה יותר מאשר המראה.

מדפים מודולריים מציבים מספר יתרונות לעסקים ולחברות שיש להם מחסנים ונזקקים לפתרונות מידוף איכותיים, יעילים וחסכוניים. אם אתם מתעניינים ברכישה של מדפים מברזל למחסן, פנו אלינו בחברת "אלחנן – ארונות ומדפי מתכת" ונתאים לכם מדפים בהתאמה אישית.

מדפים מודולריים למחסן
אם ברצונם לדעת יותר על מדפים לתעשיה, אז תדעו שמדפים מודולריים מהווים פתרון מעולה לכל סוג של תעשייה. הם יציבים דיים על מנת להחזיק סחורות כבדות מכיוון שהם עשויים ממתכות כגון ברזל, ובו זמנית הם חוסכים במקום רב ומאפשרים חלל בעל מרחב תמרון ומרחב תזוזה גדול.

מדפים מודולריים הם מדפים שקל לפרק, להזיז, להניע ולהרכיב מחדש במקום אחר במחסן או בכל חלל. הדינאמיות והפרקטיקה שלהם מאפשרת יעילות וניידות רבה כאשר צריך לבצע שינוי, ארגון מחדש או עיצוב מחדש. הם עשויים לחסוך רכישה של מוצרים אחרים או מוצרים חדשים כאשר יש לבצע שינויים. בכך הם חסכוניים גם במקום וגם בכסף. הגמישות שלהם מהווה יתרון עצום מכל בחינה.

שימוש במדפי מתכת
באופן ספציפי, מתכות כגון ברזל מהוות חומר שכיח בריהוט ובמדפים לשימוש בתעשייה ובעסקים שונים. הן טומנות בחובן יתרונות רבים ותוכלו להעמיס עליהן סחורה רבה ללא חשש. כאשר מדובר במוצרים עדינים, מומלץ עוד יותר להשתמש במדפי מתכת כפתרון לאחסון. באתר שלנו ניתן להתרשם ממספר סוגים של כונניות ומדפים כגון כוננית מתכת מטל, כוננית מתכת סמארט, כוננית מתכת מדיום מודולרי וכוננית מודולרית לחדר קירור.

מחירים של מדפים ממתכת
המוצרים שלנו מגוונים מכל הבחינות. ניתן לרכוש מוצרים מזכוכית, ממתכת ומשילוב של שתיהן. הגדלים שונים והפונקציות משתנות. כל אפשרות מתאימה לסחיבה של משקלים אחרים ומתאימה לשימושים שונים. מדפי מתכת למחסן מחירם משתנה ויש לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף. נתאים לכם את הריהוט הרלוונטי בהתאמה אישית ומתוך הניסיון העשיר שלנו בעבודה עם שלל לקוחות עסקיים ופרטיים. אנחנו זמינים לכל בקשה, ייעוץ והזמנה