מדפי אלומיניום - מדפי פח למחסן - אלחנן
035442576  /  0505242583  /  el@elaron.co.il

תצוגה במקום

שעות פעילות
א' - ה' 08:30-16:00
שישי סגור

מדפי אלומיניום

מדפי אלומיניום ומדפי פח למחסן
כשקונים מדפים למחסן, לתעשייה ולכל עסק, קיימים מדפים מחומרים שונים ובאופן פרטני יותר, גם מדפים ממתכות שונות. מדפי מתכת נמצאים בשימוש רב בכל סוג של עסק בארץ, לרבות במוסדות, מחסנים, חנויות, משרדים וגם בבתים פרטיים. קיימים מדפי ברזל, מדפי אלומיניום, מדפי פח ומדפים ממתכות אחרות. אנחנו ב-"אלחנן – ארונות ומדפי מתכת" מתמחים ביצירה של מדפי מתכת, וכמובן שמאמינים בפונקציונאליות ובמראה שלהם באופן מיוחד, אחרת לא היינו עוסקים במלאכה שבה אנו עוסקים. מדפי מתכת טומנים בחובם יתרונות רבים ומגוונים שעוזרים גם לשמור על יופי וגם על אופי ופרקטיקה.
 
מדפי פח למחסן
פח הוא סוג של מתכת וכך גם אלומיניום. מדפי אלומיניום כוללים את כל היתרונות והמאפיינים של מדפי מתכת סטנדרטיים. בנוסף לכך, הם יעילים מאוד לשימוש במחסן, בתעשייה ובמפעל, מכיוון שהמשקל שלהם נמוך באופן יחסי ולא תהיה לכם בעיה לשנע אותם ממקום למקום בעת הצורך. מחסן הוא חלל שמשתנה כל הזמן וכך גם סוג הסחורה וכמות הסחורה שבו. מסיבות אלו, כדאי מאוד לרכוש פתרונות מידוף שיאפשרו לכם לבצע את ההתאמות ביתר קלות במרוצת הזמן.
 
מדפי אלומיניום ומדפי פח הם עמידים במיוחד גם בנשיאה של מעמסות כבדים וגם בכך שהם מחזיקים שנים רבות בשימוש. מדובר ברכישה שמעניקה ראש שקט לטווח ארוך. לא תאלצו לבצע רכישה נוספת של מדפים בעת הקרובה, אלא אם תרצו כמובן להרחיב את העסק ולאחסן כמות גדולה נוספת של מוצרים וסחורה. אם אלמנט היופי חשוב לכם, הרי שמדפי אלומיניום הם מדפים מתכתיים נאים, אסתטיים ואלגנטיים. הם מתאימים לשימוש בכל סוג של עסק – בין אם מדובר בעסק שיש בו דריסת רגל של לקוחות ובין אם מדובר במחסן שאיננו מקבל לקוחות מבחוץ.
 
הצוות המיומן והקשוב שלנו ב-"אלחנן – ארונות ומדפי מתכת" ישמח לשרת אתכם נאמנה ולהתאים לכם ריהוט משרדי ופתרונות שונים לעסק, למחסן ולבית בהתאמה אישית מלאה ושלמה. המחירים שלנו הם ללא תחרות בתחום וכל העבודה מבוצעת בשקיפות גבוהה אל מול כל לקוח באשר הוא. היחס הוא יחס אישי ואכפתי, ובפרט לאור הניסיון הרב שצברנו בשירות לקוחות. להזמנות ולייעוץ ניתן להתקשר ל-03-5442576 ו-050-5242583 או לפנות דרך טופס יצירת קשר באתר.