לוקרים מעוצבים לבית

לוקרים צבעוניים לעסק וגם לבית

חברתנו מתמחה בכל הקשור לפתרונות אחסון ממתכת, ביניהם ארונות, מדפים ושידות בשלל סוגים, מידות וחלוקות פנימיות. כמו כן, אנו מעמידים לרשותכם קשת רחבה של לוקרים צבעוניים בגוונים רבים לבחירה מתוך מניפת ה- RAL. מדובר במוצרים עמידים וחזקים, יציבים ובטוחים, הנדרשים בשורה ארוכה של עסקים ויכולים להוות פתרון אחסון טוב אפילו לאנשים פרטיים.

 

סוגים שונים של לוקרים ובחירה ביניהם

בין אם אתם מחפשים לוקרים מעוצבים לבית או לעסק, חשוב שתבינו שיש מגוון רחב של מוצרים המוצעים על ידי חברתנו. שני ההבדלים העיקריים בין המוצרים שלנו הם המידות ומספר התאים. כך למשל, ישנם ארונות הכוללים 6, 8, 9, 15, 20 דלתות וכן הלאה, כאשר בדרך כלל ככל שיש יותר דלתות כך הלוקר גדול יותר. יחד עם זאת, ישנם גם גדלים שונים של תאים והדבר בהחלט משפיע על גודל הלוקר בכללותו.

 

לכן, כאשר בוחרים לוקרים צבעוניים צריך לקחת בחשבון מספר פרמטרים, ותחילה יש להבין את מי אמור הלוקר לשרת. למשל, לוקרים מעוצבים לבית בדרך כלל לא משרתים הרבה נפשות ולמעשה השימוש בהם הוא בעיקר כפתרון אחסון לכלי עבודה או חפצים רגישים שלא רוצים שהילדים יגיעו אליהם. אכן, הלוקר יכול לתת מענה טוב למחסן הנמצא בחצר או כפתרון אחסון הניצב במרפסת, ובמקרים מסוימים אף בתוך הבית. לעומת זאת, לוקרים המיועדים לשמש במכון כושר, עובדים מפעל או בנק, בבריכת שחייה ציבוריים, במתנ”ס וכדומה, צריכים להיות מתאימים לכמות גדולה של משתמשים. אם כן, כמות המשתמשים הצפויה תשפיע על מספר התאים, ולא פעם גם יהיה צורך לקנות יותר מלוקר אחד.

 

יחד עם זאת, צריך להבין גם אילו פריטים אמורים להיות מאוחסנים בלוקר. לדוגמא, אם מדובר רק בפריטי ערך כמו טלפון נייד, שעון, משקפיים וכדומה של אנשים המגיעים למכון כושר, הרי שניתן להסתפק בתאים צנועי מימדים. מצד שני, אם מדובר בתאים האמורים להכיל בגדים של לקוחות בריכה ציבורית, או כלי עבודה וחפצי ערך בבית פרטי, הרי שעדיף לבחור בתאים גדולים יותר.

 

פרמטר נוסף הקשור אמורות לאמור לעיל, הוא כמובן מידת הלוקר. כפי שתוכלו לראות באתר שלנו ישנם לוקרים יותר רחבים ויותר צרים, יותר נמוכים ויותר גבוהים. הדבר החשוב ביותר הוא להבין היכן מיועד הלוקר לעמוד, למשל במחסן הבית, במרפסת שלו, בלובי, במלתחות, בכניסה לספריה ציבורית וכן הלאה. יש לבחור מידות המתחשבות בסביבה ובפעילות המתנהלת במקום, כדי שלא יקרה מצב בו הלוקר מגביל את התנועה, יוצר צפיפות ועומס, לא מאפשר התנהלות שוטפת וחלקה, וכן הלאה.

 

מעבר לכך, בבחירת לוקרים צבעוניים צריך לתת את הדעת על הגוונים. כאמור, ניתן לצבוע אותם בשלל גוונים וכדאי שהם יתאימו לאווירה הקיימת והמבוקשת במקום, בין אם אווירה יותר צבעונית ועליזה, אווירה יותר רשמית ומכובדת, אווירה אלגנטית או חופשית, וכן צריך להתחשב בצבעי החברה והמותג וכדומה. ולבסוף, יש לשים לב למסגרת התקציב ולמצוא פתרונות המתאימים לה.

 

לפרטים נוספים והזמנות

לוקרים צבעוניים תוכלו להזמין דרך האתר, לרבות בחירת הצבע המועדף. כמו כן, בשאלות לגבי בחירה נכונה של לוקרים מתאימים או בכל נושא אחר, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 03-5442576.