מדפים מעוצבים לבית

מדפים מעוצבים לבית – חזקים ויפים

חברת אלחנן היא דור שלישי לאנשים שחיים ונושמים את תחום הריהוט ופתרונות המידוף ממתכת. לאורך השנים סיפקנו מענה אישי ושלם לשורה ארוכה של לקוחות עסקיים ופרטיים, לשביעות רצונם המלאה. בין היתר, תוכלו להזמין מאיתנו מדפים מעוצבים לבית הניתנים לצביעה בשלל גוונים מתוך מניפת ה- RAL.

 

למה דווקא מדפי מתכת לבית?

מדפים מעוצבים לבית יכולים להיות עשויים מחומרי גלם שונים, ואחד הבולטים שבהם הוא המתכת אשר מציע מספר יתרונות חשובים. בראש ובראשונה, מתכת הינה חומר חזק ועמיד יותר מכל חומר אחר כגון עץ או פלסטיק. המשמעות היא שעל המדף תוכלו להעמיד, להעמיס ולאחסן פריטים רבים מכל סוג, כמעט ללא מגבלת משקל. כך, במקום לשבור את הראש על המקום הנכון להנחת ספרים, אלבומים, ארגזים, כלים וכדומה, פשוט מניחים אותם ללא חשש על המדף ומקבלים פתרון שלם במקום אחד. בנוסף, מכיוון שהמתכת היא חומר כה חזק תוכלו להיות בטוחים שמדובר במוצר שישרת אתכם נאמנה לאורך שנים רבות. זאת, בניגוד למדפי העשויים למשל מעץ שעלולים לסבול עם השנים מנזקים, סדקים, שברים, התנפחויות וכדומה ולאבד מהמראה היפה שלהם ומעמידותם.

 

מעבר לכך, מתכת היא חומר שבהחלט חוזר לכותרות עיצוב הפנים בשנים האחרונות, שכן היא מהווה מרכיב אינטגראלי בבנייה מודרנית השומרת על קו נקי ופשוט. לכן, מדפי מתכת בהחלט ישתלבו היטב בדירה או בבית בסגנון מודרני ויעניקו מענה אסתטי ופרקטי כאחד. כאמור, ניתן גם לצבוע מדפים מעוצבים לבית ממתכת בשלל גוונים מתוך מניפת ה- RAL בהתאם להעדפות האישית.

 

אם לא די בכך, מדפי מתכת רבים הינם מודולאריים, כלומר מגיעים עם מגיעים במספר קומות שאותן ניתן לפרק ולהתאים בקלות בהתאם לצורך, בלי שום ידע טכני מיוחד. בדרך זו תוכלו לשנות את תצורת המדף בהתאם לצרכים המשתנים של דיירי הבית, למשל לפרק את אחד המדפים אם רוצים לאפסן פריטים יותר גבוהים, או להקטין את המרווח בין שני מדפים המיועדים ולאחסון פריטים קטנים. כל האיכויות של עמידות, חוזק ומודולאריות מביאות לכך שמדף מעוצב ממתכת נותן פתרון משמעותי ביותר לשלל פריטים בבית, בגדלים, צורות ומשקלים שונים.

 

לפרטים נוספים והזמנות

מדפים מעוצבים לבית ממתכת תוכלו להזמין בקלות דרך האתר, לרבות בחירת הצבע המועדף. כמו כן, אם יש לכם שאלות לגבי בחירה נכונה של מדף המתאים לצרכיכם, או בכל נושא אחר, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 03-5442576.

תפריט נגישות