פתרונות אחסון למחסן

פתרונות אחסון למחסן – עמידים ופרקטיים

חברתנו משרתת כבר שלושה דורות שורה ארוכה של בעלי עסקים, בעלי מקצוע ומלאכה, חברות ואנשים פרטיים הזקוקים לפתרונות אחסון למחסנים. אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות כאלו המורכבים בעיקר מארונות מתכת ומדפים במגוון רחב של תצורות, גדלים ואפשרויות.

 

לרשותכם עומד צוות מקצועי בעל ניסיון רב והיכרות עם צרכיהם השונים של בעלי מחסנים. הצוות ישמח לייעץ לגבי פתרונות אחסון למחסן המתאימים במדויק לצרכיכם, בין היתר בהתאם למידות המחסן, שטח העבודה הנדרש, וכן גודל, כמות ומשקל הפריטים הנדרשים באחסון, דרישות מיוחדות וכדומה. כי שתוכלו לראות באתר, אנו גם מציעים מחירים נוחים לכל כיס ומשתלמים במיוחד עבור פתרונות המידוף, כך שאתם זוכים במוצרים אמינים, עמידים וחזקים במחיר אטרקטיבי המתאים לכל מסגרת תקציב, וזאת מחברה ותיקה המעניקה ליווי שלם ומקיף.

 

מבחר עשיר של ארונות מתכת

כאמור, יש לנו מגוון רחב של פתרונות אחסון למחסן ובהם גם ארונות מתכת. מדובר בארונות המשתנים במאפייניהם, למשל עם דלת אחת או שתיים, עם מגירות, חלוקות שונות של החלל הפנימי, עם מוט ביטחון, דלתות עץ, שילוב של מתכת וזכוכית, בגבהים שונים וכדומה. מדובר בארונות יציבים מאוד ובטיחותיים המתאימים לאפסון שורה ארוכה של פריטים שמעוניינים לשמור עליהם מפני לחות, רטיבות ונזקים נוספים במחסן, לרבות אפשרות לנעילה. הם מצטיינים במשך חיים ארוך במיוחד ואין סיבה של ישרתו אתכם לשנים רבות וטובות, וזאת עם דרישות אחזקה קלות מאוד.

 

מדפי מתכת למחסנים

עוד סוג של פתרונות אחסון למחסן המוצעים על ידי חברתנו הינם מדפי מתכת. מדובר במדפים המתאימים הן למחסן הביתי והן המשרדי, שאותם ניתן לצבוע בצבעים לבחירה מתוך מניפת ה- RAL. יש לציין כי קיימת חלוקה בין מדפים לעומס בינוני המסוגלים לשאת עד כחצי טון, ולעומתם מדפים לעומסים כבדים המסוגלים לשאת מעל לחצי טון. יתרונם של כלל המדפים שלנו טמון כמובן במתכת, שהינה חומר חזק מאוד ועמיד, ולכן ניתן לאפסן עליהם קשת רחבה של פריטים בגדלים ומשקלים שונים, ובכך לעשות סדר במחסן. בנוסף, חלק מהמדפים הינם מודולאריים ואפשר לשנות את סידורם בהתאם לצורך מבחינת כמות וגובה הפריטים המאוחסנים, לפי השינויים המתרחשים במחסן לאורך זמן. בין היתר, המדפים שלנו מתאימים למחסנים ביתיים, לספריות ומשרדים, לארכיונים וחנויות, למשתלות, למחסנים טכניים ועוד.

 

לפרטים נוספים והזמנות

פתרונות אחסון למחסן תוכלו להזמין בקלות דרך האתר, לרבות בחירת הצבע המועדף עליכם. כמו כן, בשאלות לגבי בחירה נכונה של פתרונות מתאימים או בכל נושא אחר, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 03-5442576.