מידוף לקיוסק

כל עסק שעוסק במכירה בין אם מדובר במכירה פרונטלית או לא, צריך שיהיו לו מדפים ופתרונות אחסון. המדפים מסייעים לארגון ולסדר הפנימי של העסק, מה שמאפשר לבעלים למצוא את כל מה שהוא צריך בלי יותר מדי בעיות, וכמו כן גורם למוצרים להיות נגישים עבור קהל הלקוחות.

לכל עסק יש צרכישם אחרים, ובהתאם לכך מותאמים לו מדפים ופתרונות אחסון שונים. ישנם עסקים שנותנים שירות לקהל דרך דלפקי מכירה, וישנם עסקים שהלקוחות עצמם חשופים באופן ישיר למוצרים.

על המדפים ניתן למקם פריטים מסוגים שונים בהתאם לסוג המדף ואיכותו, והם מאפשרים לנו את נגישות המוצרים שמונחים עליהם. מעבר לנגישות, המדפים נותנים סדר והיגיון פנימי לכל העסק, והם מסודרים על שהמדפים באופן שמאפשר התמצאות כללית בחלל החנות.

לכל עסק יש את האופי והתדמית הספציפיים שהוא מנסה לשדר, ולכן חשובה מאוד התאמת המדפים באופן פרטני לכל עסק ועסק, כאשר מידוף נכון יכול לסייע מאוד להגדלת המכירות.

קיוסק הוא חנות קטנה שמוכרת מוצרים בעלות נמוכה יחסית. בין מוצרי הצריכה הנמכרים בקיוסק ניתן למצוא סיגריות, עיתונים, בקבוקי שתייה, שימורים ומוצרי מזון עמידים, גלידות, ממתקים וחטיפים שונים ועוד.

מקור המילה קיוסק הוא בשפה הפרסית (אל העברית היא הגיעה ככל הנראה מהשפה הרוסית או הגרמנית), ומשמעותו היא “ביתן קטן”. לרוב ימוקם הקיוסק במקומות אסטרטגיים כמו דרכים מרכזיות, בתי ספר או תחנות רכבת.

מטרת הקיוסק לספק מוצרי צריכה לכל אדם שעובר ליד הקיוסק, ולכן חזותו צריכה להיות מפתה ומזמינה. מידוף לקיוסק הוא אחד הנושאים החשובים שיש לקחת בחשבון כשמעצבים ומתכננים את נראות הקיוסק, מחקרים מראים כי הרבה פעמים סוד ההצלחה של קיוסק (או סוד כשלונו) טמון באיכות המידוף שלו, שמהווה חלק בלתי נפרד מתהליך מיתוגו למול קהל הצרכנים.

ככל ששטח החנות קטן יותר, כך יש חשיבות רבה יותר לניצול המקום ולהנגשת המוצרים שבו. מדפים לקיוסק צריכים להיות מותאמים לחלל קטן יחסית, ולתצוגה נכונה, ועליהם להכיל לרוב מוצרים במשקלים ובגדלים שונים, כשעל הסחורה להיות מסודרת בהתאם לפרמטרים אלה.

מדפים לקיוסק

סידור הסחורה על המדף הוא בעל חשיבות רבה, וסידור נכון יקדם את המכירות ויחשוף את קהל הלקוחות למוצרים השונים. סידור נכון והגיוני גם יגרום ללקוחות לראות את המוצרים באור יותר חיובי, כיוון שכול הנתונים יחד מתכנסים בראשם לחוויית קנייה אחת גדולה.

כיום ניתן לבחור מדפים מודולריים עם ברגים, כאן מדובר במדפים שמורכבים באמצעות ברגים בצורת כוננית. ניתן לאחסן על מדפים אלה מוצרים במשקלים כבדים (עד 150 קילו).

מדפים מודולריים ללא ברגים הם מדפים שמגיעים מורכבים לפי הזמנת גודל ורחוב. גם עליהם ניתן לאחסן מוצרים באותם משקלים (עד 150 קילו).

מדפי תלייה על הקיר – מדפים מודולריים אלו תלויים על הקיר ומשתמשים בכוחות פיזיקליים במקום ברגלי הכוננית המסורתיות, זאת על מנת לשאת את המשקל שעליהם הם מונחים. על מדפים מסוג זה מניחים לרוב מוצרים קלים יותר.

שימוש בכל סוגי המדפים יכול לסייע נכון את חלל הקיוסק ולסייע בתהליכי המכירה שלכם בצורה שאותה אפילו לא דמיינתם. נשמח לתת לכם את העזרה המקצועית שלנו, ובכך לסייע לעסק שלכם להמריא אל השלב הבא.