מידוף תעשייתי

מידוף תעשייתי ופתרונות לאחסון בעסק שלכם

המחסן של העסק שלכם הוא המקבילה של מאחורי הקלעים בעולם התאטרון. זה המקום שבעצם מאפשר לכל העסק או החנות לפעול כמו שצריך, ולכן אסור לזלזל בו. הדברים הכי חשובים שיש לקחת בחשבון כשאתם בוחרים כיצד לעצב את המחסן שלכם הם יכולת הארגון, השמירה על הסדר וניצול מקסימלי של החלל. ככל שהמחסן יהיה מאורגן ומסודר יותר, כך יהיה לכם קל יותר לסדר ולמצוא את הפריטים השונים- מה שייקל רבות על חייכם. אז איך מצליחים למצוא, לבחור ולסדר את המדפים התעשייתיים באופן הנוח והיעיל ביותר? במאמר זה נשתדל לעזור ולכוון אתכם למסלול הנכון לכם ביותר.

 

טיפים לרכישת וסידור מדפים תעשייתיים למחסן העסק שלכם

כשאתם מגיעים לרכוש מדפים למחסן תעשייתי, יש מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון. אנו יודעים שאין זה פשוט ולכן החלטנו לתת לכם כמה טיפים מקצועיים מאיתנו:

  • להתאים את המדפים לסחורה: כדאי מאוד לוודא שהמדפים אותם אתם בוחרים יכולים לעמוד במשקל הסחורה שלכם. ישנם מדפים שמיועדים לעמוד בעומס בינוני, כאלה שמיועדים לעומס כבד ועוד. גם האורך, הרוחב והמרווח שבין המדפים הוא חשוב ביותר. כדאי לשבת ולחשוב בדיוק מה גודל הפריטים השונים שתרצו לאחסן ועל פי זה לתכנן באופן מדוקדק את המדפים שתרכשו למחסן שלכם.
  • צבעים: אתם בטח חושבים לעצמכם- למה אנחנו צריכים לבחור מדף תעשייתי צבעוני למחסן? הרי אף אחד לא רואה את זה חוץ מהעובדים שבעסק. אז לנו יש תשובה מצויינת לזה! צבעים הם לא פונקציה של עיצוב אסתטי בלבד, אלא הם יכולים לעזור לכם בארגון של המחסן. אתם יכולים לבחור צבעים שונים לסוגים שונים של פריטים וסחורה, וכך לא תהיה לכם או לעובדים שאיתכם בעיה להתמצא בתוך המחסן. לדוגמא, אתם יכולים לבחור שבמדפים אדומים מאחסנים ציוד משרדי, בארונות כחולים מאחסנים חומרים נוזליים וכו’. ברגע שתסווגו את הסחורה שלכם לפי צבעים, זה יוכל להקל רבות על העבודה שלכם ושל הקולגות שלכם.
  • ארגון המדפים והמיקום שלהם: אחד הדברים הכי חשובים במחסן הוא שהוא יהיה מסודר והסחורה תהיה מאורגנת בצורה נוחה- אין דבר נורא יותר מלחפש בין הררי פריטים שונים כדי למצוא את הפריט האחד שאתם מחפשים. לכן חשוב למקם את המדפים בצורה אסטרטגית בתוך המחסן. לדוגמא, לחשוב האם כדאי שתהיה גישה למדף מסויים משני הצדדים, או שאתם רוצים לחלק את המחסן למחלקות נפרדות אחת מהשנייה ועוד. תכנון מראש של דבר זה ייקל עליכם מאוד בהמשך.

 

-פוקנציות שונות של המחסן שלכם: כדאי לוודא שיש לכם מדפים שמתאימים לפונקציות השונות של חלל האחסון שלכם. לדוגמא- יש מדפים מיוחדים שמיועדים לחללים מקוררים שיכולים לעמוד בטמפרטורות שונות. 

 

פתרונות מידוף תעשייתי אצל אלחנן ארונות ומדפי מתכת

מחפשים פתרונות יעילים ונוחים למידוף תעשייתי בעסק שלכם? אלחנן ארונות ומדפי מתכת הוא המקום בשבילכם. אצלנו תוכלו למצוא מגוון גדול ועשיר של מדפים ברמה גבוהה ביותר ובמחירים נוחים ומשתלמים לכל כיס. ניתן למצוא אצלנו סוגים שונים של מדפים שמתאימים לעומס בינוני ולעומס כבד, כך שתוכלו לאחסן את כל הפריטים שזקוקים לאחסון, גדולים וקטנים כאחד. אנו משתדלים להעניק יחס אישי לכל לקוח ולהתאים את המוצרים שלנו לצרכים הבלעדיים שלכם. לכל שאלה שיש לכם בנוגע למדפים למחסן תעשייתי או כל צורך אחר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך הטלפון, המייל או דרך האתר שלנו. נשמח לעמוד לרשותכם בכל דבר שתזדקקו לו!